<bgsound src ="images/muzik.mp3">
Çağrı Merkezi : 0 533 969 08 50
İrtibat Bürosu: Farilya Mah. İnonu Cad. 4/1 Gündoğan Bodrum / Mugla
Hakkımızda
Heryeryeşil Peyzaj
Günümüzde Peyzaj Sanatı’nın niteliği, modern yaşamın getirdiği standartlarla ister istemez farklılaştı. Peyzajın tarih boyunca ruhsal huzurumuzu koruma görevi, modern dünyanın hızlı temposundan bir nebze kaçmaya olanak sağlamasıyla, değişime uğradı. Geçen yıllarla birlikte; özü ve asli görevleri değişmemekle birlikte, insanoğlunun deri değiştirmesi nedeniyle, Peyzaj Sanatı da aktığı yatağa uyum sağlamak zorunda kaldı.

Şüphesiz ki günümüzde doğasından kopmaya başlamış insanoğlunun, yeşil alanlara olan hasreti, geçmişle kıyaslanamayacak kadar fazla. Bu sıkışık ve hızlı yapılanma içerisinde, oluşturmaya çalıştığı en küçük bahçeye bile adeta “çölde bir vaha” edasıyla yaklaşıp, huzur arayan insanı anlamak hiç de zor değil! İster kendi müstakil evinde, villasında, ister toplu konutlarda, sitelerde, insanın doğayı yaşam alanına katma arzusu bitmek bilmeksizin devam ediyor. Bu anlamlı çaba içerisinde taşın altına elimizi sokarak, kendi yerimizi almak ve “heryeryeşil” gibi bir iddiayla sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getirmek, bize mutluluk veriyor. Bu mutluluğu paylaşmak için, küçük-büyük demeden, her güzel umudu projelendirmek, hayatımıza girmesini istediğimiz her projeye can vererek sahada uygulamasını yapmak, kuruluş amacımızdır.

Böyle ortak bir düşü gerçekleştirmek isteyen herkese, heryeryeşil! Bu doğrultuda umutların projelendirilerek yeşermesi, 3. boyuta taşınarak gerçekleşebilirliğinin en son ve kusursuz haline ulaşması ve sonrasında projenin tüm detaylarıyla sahaya uygulanması en temel görevimizdir. Bunun için de tüm altyapı çalışmaları, saha tesviyesi, kazı ve dolgusu, sulama sistemleri, artezyen, kuyu ve depo sistemleri, başta döşeme ve çocuk oyun alanları olmak üzere tüm yapısal peyzaj işleri, çim alan tesisi, gübreleme, bitkilendirme ve uygulama sonrası bakım işleri ile ilgili her türlü hizmeti vermekteyiz.